Hızlı Sipariş Hattı
(224) 234 56 78
Çoban Çantası
Çoban Çantası faydaları
Çoban Çantası kapsülü
Çoban Çantası nas
Çoban Çantası nasıl kullanılır
Çoban Çantası
Çoban Çantası
Çoban Çantası
Çoban Çantası
Çoban çantası kapsülü damarları daraltarak kanamayı durdurucu etkisi iç ve dış kanamaları durdurmakta oldukça faydalıdır. Yaralardaki, burun, mide, bağırsaklardaki kanamaları durdurmaya yardımcı bitkisel gıda takviyesidir.
21.00
TL
Çoban Çantası Çoban Çantası Çoban Çantası Çoban Çantası
Çoban Çantası
21.00 TL
Çoban Çantası Çoban Çantası
40.00 TL
Çoban Çantası Çoban Çantası Çoban Çantası
57.00 TL
Nakit Ödeme
Kapıda Nakit
Kredi Kartı
Kapıda Kredi Kartıyla
Banka Havalesi
Banka Havalesi
Ad, Soyad
Telefon
Şehir
E-Posta
Adres
Sepet Siparişiniz başarı ile oluşturuldu. Müşteri hizmetleri yetkililerimiz gün içerisinde sizinle irtibata geçecektir.

Çoban Çantası Çayı Nasıl Yapılır

İki kahve kaşığı kurutulmuş Çobançantası otu veya 4 kahve kaşığı taze Çobançantası otu demliğe konur ve üzerine 250-350 ml kaynar su ilave edilerek 5-10 dakika demlenmeye bırakıldıktan sonra süzülerek içilir.

Kullanılması:

a) Araştırmalara göre Çobançantası otu veya ekstresi, tentürü veya natürel ilacı her türlü kanamaya; burun kanaması, kan tükürme, bağırsak kanaması, basur kanaması (Metorraji), uzun ve çok adet görme (Menorraji) ve mesane kanamasına karşı kullanılır.

b) Komisyon E’nin 18/09/1986 tarih ve 173 nolu ve de 13/03/1990 tarih ve 50 nolu Monografi bildirisine göre Çobançantası otu veya drogları hafif rahim kanaması (Metorraji), uzun ve çok adet görme (Menorraji) ve burun kanamasına karşı kullanılır. Haricen ise derideki yaralanma sonucu oluşan kanamaya karşı kullanılır.

c) Homeopati’ye göre Çobançantası otu tentürü başta; doğum sonrası veya düşük sonrası kanamalar, rahim kanaması (Metorraji), adetin uzun sürmesi veya çok olması (Menorraji), burun kanaması, basur kanaması, myom ve idrar yolları rahatsızlıklarına karşı kullanılır.

d) Halk arasında başta; her türlü kanama; burun kanaması, basur kanaması, mesane kanaması, rahim kanaması, alçak tansiyon ve yüksek tansiyona karşı kullanılır. Dr. Jürgen’s kas eriesini önlediğini beyan etmiştir fakat bununla ilgili klinik araştırmalar yapılmamıştır.

Homeopati’de:

Çobançantası otu toplanır, yıkanır, ince kıyılır bir şişeye 20 gr doldurulur ve üzerine 80 ml %70’lik alkol doldurulur ve iki günde bir çalkalanır. Güneş ışınlarından uzakta 4-6 hafta muhafaza edildikten sonra süzülerek Homeopati’de<> ismi ile anılan tentür elde edilir. Bu tentürden günde 3-5 defa 10-15 damla 4-6 hafta süre ile alınır.

Hastalığın belirtisi (semptom):

1) Aşırı kanama, koyu renkli ve pıhtılıysa

2) Regl (adet hali)’in ikinci devresi, özellikle çoksa

3) Hasta süt ayran gibi içecekler istiyorsa

4) Damar sertliği varsa

Yan tesirleri:

Bilinen bir yan tesiri yoktur.